Atopowe zapalenie skóry (AZS)Atopowe zapalenie skóry (AZS)

badania kliniczne

Kto może skorzystać z udziału w badaniach klinicznych?


Każde z prowadzonych badań ma inne kryteria kwalifikacji. W związku z tym osoby pełnoletnie, posiadające diagnozę atopowego zapalenia skóry, które są zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach badań klinicznych mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji, na której nasz specjalista omówi możliwości kwalifikacji oraz założenia prowadzonych programów.
Opis schorzenia

Atopowe zapalenie skóry (AZS)


Atopowe zapalenie skóry (AZS, egzema) to przewlekła choroba zapalna skóry. Charakteryzuje się ona silnym świądem i nawracającymi okresami zaostrzeń.  Stan zapalny najczęściej dotyka twarzy (policzki), ramion, szyi oraz nóg. Etiologia AZS do dzisiaj nie jest w pełni poznana – na całym świecie prowadzone są liczne badania mające na celu lepsze poznanie jej przyczyn, a tym samym lepsze możliwości terapeutyczne dla chorych z AZS.

Przychodnie FutureMeds prowadzą obecnie projekty badań klinicznych, w ramach których dorosłe osoby z Atopowym zapaleniem skóry mogą zostać objęte bezpłatną opieką i leczeniem w naszych palcówkach. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowana umówieniem bezpłatnej konsultacji celem poznania szczegółów zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie lub kontaktu z infolinią.

Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją i poznaniem szczegółów prowadzonych badań klinicznych?


Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48713003989  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą


  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Wyślij nam wiadomość!

  Wyślij nam wiadomość!