fbpx

Konsultacje lekarskie w Łódzkim Centrum Medycznym – najwyższej jakości opieka i diagnostyka dla Twojego zdrowia

– kardiolog – onkolog –

Centrum Medyczne FutureMeds Łódź prowadzi konsultacje lekarskie w trybie stacjonarnym lub w formie telekonsultacji* . W celu rejestracji wizyty prosimy o wybór interesującego Państwa specjalisty poniżej (rejestracja online po kliknięciu „umów wizytę” przy wybranym specjaliście). W przypadku chęci rejestracji telefonicznej prosimy o kontakt z naszą infolinią.

  * w ramach telekonsultacji możesz uzyskać poradę lekarską, skonsultować z lekarzem wyniki badań, otrzymać e-receptę, a także w medycznie uzasadnionych przypadkach otrzymać e-zwolnienie

Wybierz specjalistę i umów wizytę

Prowadzimy rejestrację telefoniczną pod numerem +48 42 300 30 03  oraz online po kliknięciu w wybranego specjalistę

CENNIK KONSULTACJI LEKARSKICH

 • Konsultacja onkologiczna stacjonarna
  200
  lek. Łukasz Matczak
 • Konsultacja kardiologiczna stacjonarna + EKG
  180 zł
  Dr n. med. Piotr Zając

* cena kolejnej konsultacji lekarskiej (cena może różnić się od ceny konsultacji pierwszorazowej). Podczas konsultacji możesz uzyskać poradę lekarską, skonsultować z lekarzem wyniki badań, otrzymać e-receptę, a także w medycznie uzasadnionych przypadkach otrzymać e-zwolnienie

Badania diagnostyczne

– EKG – 

Przychodnia FutureMeds Łódź ciągle poszerza zakres badań diagnostycznych jak i konsultacji specjalistycznych. Celem wyznaczenia terminu badania prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią:

Jak do Nas dojechać?

Łódzka Przychodnia FutureMeds (wcześniej AMED Centrum Medyczne) to placówka z wieloletnim doświadczniem w realizacji badań klinicznych.

Przychodnia mieści się przy ul. Gruszowej 2

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Wskazówki dojazdu:

Przystanek: Zgierska – Pasieczna

Tramwaje: nr: 9, 11A, 11B

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?

Porozmawiaj z naszym konsultantem lub zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy:

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024