fbpx

Badania diagnostyczne

– badania densytometryczne – badania laboratoryjne – EKG – 

Centrum Medyczne FutureMeds Warszawa Centrum przygotowała szeroką ofertę badań diagnostycznych, obejmującą zarówno badania laboratoryjne i densytometryczne. Celem wyznaczenia terminu badania prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią:

Jak do Nas dojechać?

Centrum Medyczne FutureMeds Warszawa Centrum to placówka z doświadczniem w realizacji badań klinicznych.

Centrum Medyczne FutureMeds znajduje się w tym samym budynku co centrum Medyczne Bonifratrów, wejście do Centrum Medycznego FutureMeds Warszawa znajduje się na początku budynku idąc od ulicy Bonifraterskiej.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:30 do 15:30. W piątek od 7:00 do 14:00.

Wskazówki dojazdu:

Przystanek: Muranowska

Autobusy nr: 116, 157, 178, 227, 503, 518

Tramwaje nr: 15, 18, 35

Metro: stacja Dworzec Gdański (10-15 minut pieszo) lub stacja Ratusz Arsenał (dwa przystanki tramwajowe)

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?

Porozmawiaj z naszym konsultantem lub zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy:

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024