fbpx
 • Konsultacje lekarskie oraz badania diagnostyczne

  Przychodnie FutureMeds umożliwiają wykonanie odpłatnych badań diagnostycznych oraz konsultacji lekarskich z szerokim gronem specjalistów

  BADANIA DIAGNOSTYCZNEKOSNULTACJE LEKARSKIE

Nasze Przychodnie

Jeżeli chciałbyś poznać ofertę płatnych konsultacji lekarskich lub badań diagnostycznych wybierz Przychodnię klikając w odpowiedni link:

Już wkrótce otwarcie kolejnych placówek.

Futuremeds – Wrocław
ul. Legnicka 16
53-671 Wrocław

Futuremeds – Kraków
ul. Kopernika 32
31-501 Kraków
Futuremeds – Warszawa Centrum
ul. Sapieżyńska 3
00-215 Warszawa
Futuremeds – Targówek
ul. św. Wincentego 93 lo.7
03-291 Warszawa
Futuremeds – Łódź
ul. Gruszowa 2
91-363 Łódź

Badania diagnostyczne

Szeroka oferta badań diagnostycznych FutureMeds umożliwia pacjentom szybką diagnostykę wielu chorób oraz profilaktykę niezbędną do zachowania dobrego stanu zdrowia.

Szczegóły oferty znajdziesz po wyborze interesującej Cię Przychodni:

Konsultacje lekarskie

FutureMeds zatrudnia doświadczonych specjalistów z wielu obszarów terapeutycznych. Umożliwiamy zarówno konsultacje w trybie stacjonarnym, jak również konsultacje online prowadzone w formie video-rozmowy lub rozmowy telefonicznej.

Listę specjalistów sprawdzisz po wyborze interesującej Cię Przychodni:

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024