CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

badanie kliniczne

Badanie skierowane jest do

 • osób powyżej 18 roku życia;
 • ze zdiagnozowaną chorobą Leśniowskiego-Crohna;
 • zmagających się z aktywną postacią choroby.

Opis schorzenia

CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

Choroba Leśniowskiego-Crohna należy do grupy nieswoistych zapaleń jelit. Na jej rozwój ma wpływ wiele czynników genetycznych i środowiskowych a dokładna etiologia wciąż nie została poznana. Jest zaliczana do chorób cywilizacyjnych, a częstość jej rozpoznawania stopniowo wzrasta w krajach wysokouprzemysłowionych, w tym w Polsce. Pierwsze objawy występują zwykle u osób młodych – nastolatków lub młodych dorosłych i są bardzo niecharakterystyczne – należą do nich bóle brzucha, głównie w prawym podbrzuszu, biegunki, osłabienie, złe samopoczucie, utrata masy ciała, gorączki.

Objawy i diagnostyka

CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

Diagnostyka jest niestety zwykle trudna i długotrwała, często rozpoznanie zostaje postawione dopiero w ośrodku wyspecjalizowanym w diagnostyce i leczeniu nieswoistych zapaleń jelit.

FutureMeds poszukuje osób zmagających się z chorobą Leśniowskiego-Crohna, które byłyby zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach prowadzonych w naszych ośrodkach badań klinicznych.

Jesteś zainteresowany udziałem w tym badaniu?

Pacjentów ze zdiagnozowanyą chorobą Leśniowskiego-Crohna, zainteresowanych poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach badania klinicznego zapraszamy na bezpłatną konsultacje z naszym specjalistą, który przedstawi założenia projektu oraz zweryfikuje możliwość kwalifikacji.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Dogodne dla Państwa godziny kontaktu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020