fbpx

POChP

bezpłatna konsultacja

Kto może skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

 • kobiety i mężczyźni w wieku powyżej 40 roku życia, które:
 • leczą się z powodu POChP (przewlekłej obturacyjnej choroby płuc)
 • przeszły w ostatnim roku zaostrzenie choroby wymagające hospitalizacji lub podania sterydów (doustnie, dożylnie lub domięśniowo)
 • szukają nowych możliwości w walce z chorobą

W ramach akcji osoby odwiedzające naszą placówkę mogą bezpłatnie skonsultować swoje dolegliwości z naszym specjalistą oraz zyskują szansę na włączenie do jednego z prowadzonych programów badań klinicznych nowych leków i terapii.

Opis schorzenia

PRZEWLEKŁA OBTURACYJNA CHOROBA PŁUC

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) to choroba charakteryzująca się postępującym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Ograniczenie to jest spowodowane procesem zapalnym, który toczy się w drzewie oskrzelowym chorego. Głównym objawem choroby są duszności.

Niestety do dnia dzisiejszego nie udało się wynaleźć leku, który byłby w stanie całkowicie wyleczyć z POChP. Przychodnie takie jak FutureMeds na co dzień szukają nowych rozwiązań i terapii dla pacjentów. Jeżeli szukasz nowych możliwości terapeutycznych w walce z chorobą możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym lekarzem i dowiedzieć się więcej.

Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją?

Pacjentów ze zdiagnozowaną Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (POChP) zapraszamy na bezpłatną konsultacje z naszym specjalistą.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020