fbpx

WRZODZIEJĄCE ZAPALENIE JELITA GRUBEGO

bezpłatna konsultacja lekarska

Kto może skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

  • osoby powyżej 18 roku życia
  • osoby ze zdiagnozowanym Wrzodziejącym Zapaleniem Jelita Grubego
  • osoby zmagające się z aktywną postacią choroby

W ramach akcji osoby odwiedzające naszą placówkę mogą bezpłatnie skonsultować swoje dolegliwości z lekarzem oraz zyskują szansę na włączenie do jednego z prowadzonych programów badań klinicznych nowych leków i terapii.

Opis schorzenia

WRZODZIEJĄCE ZAPALENIE JELITA GRUBEGO

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego należy do grupy nieswoistych zapaleń jelit. Na jego rozwój ma wpływ wiele czynników genetycznych i środowiskowych a dokładna etiologia wciąż nie została poznana. Schorzenie jest zwykle rozpoznawane u młodych osób, jednak zdarzają się także późniejsze rozpoznania. Głównymi objawami są biegunki z domieszką krwi, bóle brzucha, wzdęcia oraz nadmierne oddawanie gazów.

Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją?

Pacjentów ze zdiagnozowanym Wrzodziejącym Zapaleniem Jelita Grubego, zapraszamy na bezpłatną konsultacje z naszym lekarzem.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020