PROBLEMY LIPIDOWE

bezpłatne badania krwi

(lipidogram, morfologia, hemoglobina glikowana, glukoza, kreatynina, CRP)

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania i co ono obejmuje?

 • kobiety i mężczyźni po 50 r.ż
 • obarczeni wyższym ryzykiem zdarzeń sercowo-naczyniowych*

*cukrzyca, stenty, by-passy, miażdżyca, choroba wieńcowa, przebyta rewaskularyzacja, nadciśnienie lub leczący się z powodu wysokiego poziomu cholesterolu

W ramach akcji ww. pacjenci mogą bezpłatnie wykonać w naszej placówce pakiet badań krwi obejmujący: lipidogram, morfologię, hemoglobinę glikowaną, kreatyninę oraz CRP.

Opis schorzenia

HIPERCHOLESTEROLEMIA

Hipercholesterolemia to przewlekły stan zaburzeń gospodarki lipidowej organizmu, który objawia się podwyższonym stężeniem cholesterolu we krwi. Nieprawidłowy metabolizm skutkujące zaburzeniami gospodarki tłuszczowej organizmu, które nazywamy dyslipidemią. Ta z kolei może prowadzić do zmian miażdżycowych tętnic i staje się poważnym czynnikiem ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia, a w konsekwencji zawałów serca i udarów mózgu.

FutureMeds prowadzi akcje bezpłatnych badań, w ramach której osoby leczące się z powodu wysokiego poziomu cholesterolu mogą skorzystać z pakietu badań krwi obejmującego lipidogram, morfologię, hemoglobinę glikowaną, kreatyninę oraz CRP).

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem krwi?

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Dogodne dla Państwa godziny kontaktu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez FutureMeds sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FutureMeds sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-088), przy ul. Swobodnej 8A. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz klikając link KLAUZULA INFORMACYJNA (poniżej) lub w naszej Polityce prywatności (link na dole naszej strony). Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać zgodę *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne. **Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020