fbpx

CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

bezpłatna konsultacja lekarska

Kto może skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

  • osób powyżej 18 roku życia;
  • ze zdiagnozowaną chorobą Leśniowskiego-Crohna;
  • zmagających się z aktywną postacią choroby.

W ramach akcji osoby odwiedzające naszą placówkę mogą bezpłatnie skonsultować swoje dolegliwości z gastrologiem oraz zyskują szansę na włączenie do jednego z prowadzonych programów badań klinicznych nowych leków i terapii.

Opis schorzenia

CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

Choroba Leśniowskiego-Crohna należy do grupy nieswoistych zapaleń jelit. Na jej rozwój ma wpływ wiele czynników genetycznych i środowiskowych a dokładna etiologia wciąż nie została poznana. Jest zaliczana do chorób cywilizacyjnych, a częstość jej rozpoznawania stopniowo wzrasta w krajach wysokouprzemysłowionych, w tym w Polsce. Pierwsze objawy występują zwykle u osób młodych – nastolatków lub młodych dorosłych i są bardzo niecharakterystyczne – należą do nich bóle brzucha, głównie w prawym podbrzuszu, biegunki, osłabienie, złe samopoczucie, utrata masy ciała, gorączki.

Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją?

Pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą Leśniowskiego-Crohna, zapraszamy na bezpłatną konsultacje z naszym lekarzem.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020