CUKRZYCA

bezpłatne badania krwi

(lipidogram, morfologia, hemoglobina glikowana, glukoza, kreatynina, CRP)

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania i co ono obejmuje?

 • kobiety i mężczyźni po 50 r.ż
 • chorujący na cukrzycę typu II

W ramach akcji ww. pacjenci mogą bezpłatnie wykonać w naszej placówce pakiet badań krwi obejmujący: lipidogram, morfologię, hemoglobinę glikowaną, kreatyninę oraz CRP.

Opis schorzenia

HIPERCHOLESTEROLEMIA

Cukrzyca typu 2 jest uznawana za chorobę cywilizacyjną, na którą duży wpływ ma otyłość i uwarunkowania genetyczne (można ją odziedziczyć). Cukrzyca tego typu często nazywana jest cukrzycą insulinozależną lub cukrzycą wieku dorosłego. Charakteryzuje się występowaniem wysokiego poziomy glukozy we krwi oraz opornością na insulinę i jej niedoborem. Osoby chorujące na cukrzycę powinny znajdować się pod stałą opieką lekarza oraz wykonywać regularne badania kontrolne. Do badań, które są wskazane u chorych na cukrzycę należy m.in. codzienny pomiar glukozy za pomocą glukometru. Zaleca się również, aby co jakiś czas wykonać badanie hemoglobiny glikowanej (HbA1c), które pozwoli ocenić kontrolę cukrzycy i skuteczność stosowanego leczenia. Biorąc pod uwagę, że cukrzyca jest też jednym z czynników ryzyka miażdżycy istotne jest również monitorowanie poziomu cholesterolu całkowitego i jego frakcji (lipidogram).

FutureMeds prowadzi akcje bezpłatnych badań, w ramach której osoby po 50 r.ż., leczące się z powodu cukrzycy mogą skorzystać z pakietu badań krwi obejmującego lipidogram, morfologię, hemoglobinę glikowaną, kreatyninę oraz CRP).

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem krwi?

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Dogodne dla Państwa godziny kontaktu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020