TOCZEŃ RUMIENIOWATY UKŁADOWY

bezpłatna konsultacja reumatologiczna

Kto może skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

 • kobiety i mężczyźni w wieku powyżej 18 roku życia,
 • chorujący na toczeń rumieniowaty-układowy

W ramach akcji osoby odwiedzające naszą placówkę mogą bezpłatnie skonsultować swoje dolegliwości z reumatologiem oraz zyskują szansę na włączenie do jednego z prowadzonych programów badań klinicznych nowych leków i terapii.

Opis schorzenia

TOCZEŃ RUMIENIOWATY UKŁADOWY

TRU, potocznie „toczeń”; ang. systemic lupus erythematosus – SLE,
to jedna z układowych chorób tkanki łącznej (tzw. kolagenoz), których przyczyną jest skierowanie układu odpornościowego przeciwko własnemu organizmowi (proces ten nazywamy autoimmunizacją).

Objawy są zależne od stopnia zaatakowanych poszczególnych narządów i układają się w falę remisji i zaostrzeń, jednak prawidłowe leczenie może znacząco zmniejszyć liczbę zaostrzeń a także podnieść komfort życia pacjenta.

FutureMeds prowadzi akcje bezpłatnych konsultacji dla pełnoletnich osób zmagających się z Toczniem Rumieniowatym Układowym (SLE). Osoby odwiedzające naszą placówkę mogą bezpłatnie skonsultować swoje dolegliwości z reumatologiem oraz zyskują szansę na włączenie do jednego z prowadzonych programów badań klinicznych nowych leków i terapii.

Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją?

Pacjentów ze zdiagnozowanym SLE, zapraszamy na bezpłatną konsultacje z naszym reumatologiem.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Dogodne dla Państwa godziny kontaktu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez FutureMeds sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FutureMeds sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-088), przy ul. Swobodnej 8A. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz klikając link KLAUZULA INFORMACYJNA (poniżej) lub w naszej Polityce prywatności (link na dole naszej strony). Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać zgodę *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne. **Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020