fbpx

FIBROSCAN

bezpłatne badanie w kierunku stłuszczenia i włóknienia wątroby

Kto może skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

  • osoby powyżej 18 roku życia
  • osoby ze zdiagnozowanym stłuszczeniem wątroby w badaniu USG jamy brzusznej
  • osoby z cukrzycą typu II
  • osoby z otyłością

W ramach akcji osoby odwiedzające naszą placówkę mogą bezpłatnie wykonać badanie Fibroscanem i w razie niepokojącego wyniku skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej.

Opis schorzenia

STŁUSZCZENIE ORAZ WŁÓKNIENIE WĄTROBY

Stłuszczenie wątroby czyli odkładanie się tłuszczu w obrębie tego narządu. Zazwyczaj taki typ stłuszczenia wątroby przebiega bez objawowo. Jednak u części osób, mogą występować takie objawy jak przewlekłe zmęczenie, osłabienie, złe samopoczucie, powiększenie wątroby a także ból w prawej części nadbrzusza. Niealkoholowe stłuszczenie wątroby jest schorzeniem, które zwiększa ryzyko chorób układu sercowo – naczyniowego. Stłuszczenie wątroby najczęściej występuje u osób zmagających się z otyłością, a także z cukrzycą typu II.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem Fibroscanem?

Osoby powyżej 18 roku życia, które mają zdiagnozowane stłuszczenie wątroby w badaniu USG jamy brzusznej lub leczą się z powodu cukrzycy typu II bądź zmagają się z otyłością, zapraszamy na bezpłatne badanie wątroby Fibroscanem.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020