NADCIŚNIENIE TĘTNICZE

bezpłatny pakiet badań krwi

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania i co ono obejmuje?

 • kobiety i mężczyźni po 40 r.ż.
 • zmagające się z nadciśnieniem tętniczym

W ramach akcji ww. pacjenci mogą bezpłatnie wykonać w naszej placówce pakiet badań krwi obejmujący: lipidogram, morfologię, glukozę, kreatyninę oraz CRP.

Opis schorzenia

NADCIŚNIENIE TĘTNICZE

Nadciśnienie tętnicze to choroba układu krążenia charakteryzująca się stale lub okresowo występującym podwyższonym ciśnieniem tętniczym krwi. Wzrost siły z jaką krew napiera na ścianki naczyń krwionośnych może powodować ich uszkodzenia, co z kolei może prowadzić do wielu powikłań kardiologicznych jak np. zawał serca lub udar mózgu. Optymalne wartości ciśnienia to dla skurczowego < 120, a rozkurczowego < 80 mmHg. Regularna kontrola i odpowiednio wcześnie zastosowane leczenie może znacząco przyczynić się do obniżenia ryzyka zdarzeń sercowo-naczyniowych u osób z tendencją do skosów ciśnienia.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem?

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Dogodne dla Państwa godziny kontaktu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez FutureMeds sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FutureMeds sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-088), przy ul. Swobodnej 8A. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz klikając link KLAUZULA INFORMACYJNA (poniżej) lub w naszej Polityce prywatności (link na dole naszej strony). Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać zgodę *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne. **Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020