fbpx

NADCIŚNIENIE TĘTNICZE

bezpłatny pakiet badań krwi

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania i co ono obejmuje?

 • kobiety i mężczyźni po 40 r.ż.
 • zmagające się z nadciśnieniem tętniczym

W ramach akcji ww. pacjenci mogą bezpłatnie wykonać w naszej placówce pakiet badań krwi obejmujący: lipidogram, morfologię, glukozę, kreatyninę oraz CRP.

Opis schorzenia

NADCIŚNIENIE TĘTNICZE

Nadciśnienie tętnicze to choroba układu krążenia charakteryzująca się stale lub okresowo występującym podwyższonym ciśnieniem tętniczym krwi. Wzrost siły z jaką krew napiera na ścianki naczyń krwionośnych może powodować ich uszkodzenia, co z kolei może prowadzić do wielu powikłań kardiologicznych jak np. zawał serca lub udar mózgu. Optymalne wartości ciśnienia to dla skurczowego < 120, a rozkurczowego < 80 mmHg. Regularna kontrola i odpowiednio wcześnie zastosowane leczenie może znacząco przyczynić się do obniżenia ryzyka zdarzeń sercowo-naczyniowych u osób z tendencją do skosów ciśnienia.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem?

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020