fbpx

LIPOPROTEINA (A)

bezpłatne badanie wykonywane w celu oszacowania prawdopodobieństwa wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania?

  • osoby po zawale serca lub udarze mózgu
  • osoby po zabiegu wszczepienia stentów lub by-passów
  • osoby z cukrzycą typu II

W ramach akcji osoby odwiedzające nasze centrum medyczne mogą bezpłatnie wykonać badanie lipoproteiny (a) i w razie niepokojącego wyniku skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej.

Opis badania

LIPOPROTEINA (A)

Lipoproteina (a) to odmiana cholesterolu LDL, która poprzez obecność dodatkowego, genetycznie uwarunkowanego białka, działa wyjątkowo szkodliwie na naczynia, sprzyjając ich zapaleniu, zakrzepom i miażdżycy. Podwyższone stężenie lipoproteiny (a) wiąże się z bardzo wysokim ryzykiem zawału serca, udaru mózgu oraz zgonu. Dlatego jego oznaczenie zaleca się wszystkim dorosłym, zwłaszcza osobom z grupy ryzyka oraz pacjentom ze zdiagnozowanymi chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem lipoproteiny (a)?

Stężenie lipoproteiny (a) we krwi jest uwarunkowane genetycznie i nie ulega dużej zmienności, dlatego jego oznaczenie zaleca się wszystkim dorosłym, zwłaszcza osobom z grupy ryzyka (np. chorym na cukrzycę typu 2) oraz pacjentom ze zdiagnozowanymi chorobami układu sercowo-naczyniowego: w tym po zawale serca lub udarze mózgu i/lub po zabiegu wszczepienia stentów lub by-passów.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020