fbpx

Bezpłatny pakiet badań krwi

dla osób po 60 r.ż., które leczą się
z powodu wysokiego poziomu cholesterolu

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania?

 • osoby po 60 roku życia, które leczą się z powodu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu (Łódź, Warszawa)
 • osoby po 60 roku życia zmagające się z wysokim poziomem cholesterolu oraz problemami kardiologicznymi* (Wrocław, Kraków)

*akcja skierowana do osób, które przeszły zawał, udar, zabieg wszczepienia stentów, by-passów lub rewaskularyzację tętnicy szyjnej

Co obejmuje pakiet badań?

Dowiedz się więcej!

W ramach organizowanej akcji osoby spełniające kryteria wiekowe wymienione powyżej mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu badań krwi obejmującego:

 • lipidogram
 • morfologię
 • ALT
 • AST
 • kreatyninę
 • glukozę*
 • lipoproteinę (a)

*dla osób chorujących na cukrzycę dodatkowo hemoglobina glikowana

W każdym z naszych ośrodków, poza akcją bezpłatnych badań krwi, prowadzone są również inne akcje bezpłatnych badań i konsultacji (w ofercie m.in. badania gęstości kości czy badania wątroby Fibroscan). Szczegóły prowadzonych akcji dostępne są na infolinii.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem?

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020