fbpx

BEZPŁATNE BADANIE POZIOMU WITAMINY D3

bezpłatne badanie wykonywane w przypadku oceny nieprawidłowości gospodarki wapniowo-fosforanowej, zaburzeń metabolicznych, przewlekłych chorób nerek oraz w sytuacji podejrzenia niedoboru witaminy D3

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania?

  • osoby po zawale serca lub udarze mózgu
  • osoby po zabiegu wszczepienia stentów lub by-passów
  • osoby z cukrzycą typu II

W ramach akcji promocji zdrowia osoby powyżej 50. roku życia, które należą do wymienionych wyżej grup ryzyka, mogą bezpłatnie wykonać badanie D3. Badanie jest wykonywane w Centrach Medycznych FutureMeds w Łodzi, Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.

Opis badania

BADANIE POZIOMU WITAMINY D3

Czy wiesz, że istnieje związek między niedoborem witaminy D3 a chorobami układu sercowo-naczyniowego?

Osoby ze zbyt niskim poziomem witaminy D3 częściej cierpią na choroby serca i wyższe ciśnienie krwi niż osoby z jej optymalnym stężeniem we krwi. Zadbaj o siebie, robiąc bezpłatne badanie poziomu witaminy D3, dzięki któremu sprawdzisz, jak najlepiej ją suplementować.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem poziomu witaminyD3?

Centra Medyczne FutureMeds w Łodzi, Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu prowadzą akcję promocji zdrowia, w ramach której pacjenci ze wskazanych grup ryzyka mogą bezpłatnie wykonać pakiet badań krwi, obejmujący morfologię, lipidogram, glukozę, kreatyninę oraz ALT, AST i poziom witaminy D3. Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020