fbpx

Badanie kliniczne

szczepionki przeciwko gronkowcowi złocistemu

Kto może skorzystać z udziału w badaniach?

Prowadzimy badanie kliniczne szczepionki przeciwko gronkowcowi złocistemu – Staphylococcus Aureus. Pełnoletnie osoby, które w ostatnim czasie przeszły zakażenie gronkowcem złocistym, zapraszamy na bezpłatną konsultację lekarską celem omówienia z naszym specjalistą możliwości kwalifikacji oraz założenia prowadzonego programu.

Gronkowiec złocisty

O chorobie

Staphylococcus aureus (S.aureus) to bakteria wywołująca szereg chorób, od łagodnych po zagrażające życiu, którą uznaje się za ważną przyczynę zakażeń mimo tego, że dostępnych jest kilka antybiotyków przeznaczonych do leczenia chorób wywołanych przez tą bakterię.

Obraz zakażeń wywołanych przez tą bakterię obejmuję powierzchniowe i głębsze zakażenia skóry i tkanek miękkich (zakażenie skóry z owrzodzeniami i pęcherzami, poważne zakażenie skóry z zaczerwienieniem, zwiększonym ociepleniem i bólem, a także obrzękiem i pęcherzami, niewielkie lub duże czyraki z ropą oraz zakażenia ran chirurgicznych), zakażenia układu oddechowego mogące prowadzić do zniszczenia tkanki płucnej czy zatrucia krwi, które mogą być przyczyną wstrząsu.

Szczepionka przeciwko takim zakażeniom jest pilnie potrzebna na całym świecie, ponieważ bakteria S. aureus należy do bakterii cechujących się najwyższą opornością na antybiotyki i obecnie na rynku nie ma szczepionki przeciwko temu patogenowi.

Jesteś zainteresowany udziałem w badaniach klinicznych?

FutureMeds prowadzi projekt badania klinicznego dot. szczepionki na gronkowca złocistego. Osoby zainteresowane udziałem w badaniu klinicznym zapraszamy do kontaktu z infolinią +48 661 314 022  lub do wypełnienia formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020