PROBLEMY LIPIDOWE

badanie kliniczne

Badanie skierowane jest do

 • kobiet po 55 r.ż. i mężczyzn po 50 r.ż.
 • leczących się z powodu podwyższonego poziomu cholesterolu
 • obarczonych czynnikami ryzyka zdarzeń sercowo-naczyniowych (cukrzyca, stenty, by-passy, miażdżyca, choroba wieńcowa, przebyta rewaskularyzacja)
 • bez zawału serca/udaru w przeszłości

Opis schorzenia

HIPERCHOLESTEROLEMIA

Hipercholesterolemia to przewlekły stan zaburzeń gospodarki lipidowej organizmu, który objawia się podwyższonym stężeniem cholesterolu we krwi. Nieprawidłowy metabolizm skutkujące zaburzeniami gospodarki tłuszczowej organizmu, które nazywamy dyslipidemią. Ta z kolei może prowadzić do zmian miażdżycowych tętnic i staje się poważnym czynnikiem ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia, a w konsekwencji zawałów serca i udarów mózgu.

Jesteś zainteresowany udziałem w tym badaniu?

FutureMeds prowadzi projekt badania klinicznego skierowany do osób leczących się w powodu wysokiego poziomu cholesterolu, które są obarczone ryzykiem zdarzeńsercowo-naczyniowych. Osoby, które byłyby zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach prowadzonego badania zapraszamy do kontaktu
z infolinią +48 71 300 39 89 lub do wypełnienia formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Dogodne dla Państwa godziny kontaktu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020