fbpx

TEST W KIERUNKU KORONAWIRUSA

szybko, bezpłatnie, bez skierowania

Kto może skorzystać z bezpłatnego testu?

Test antygenowy powinny wykonać osoby, u których wystąpiły objawy typowe dla zakażenia SARS-COV-2:

  • temperatura ciała powyżej 38 stopni Celsjusza
  • kaszel,
  • duszność,
  • utrata węchu lub smaku.

Osoby, które otrzymają pozytywny wynik testu, będą mogły skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej.

Opis badania

Test na wirus SARS-CoV-2

Szybki test antygenowy SARS CoV-2 to rodzaj testu przeznaczony dla osób, u których występują objawy mogące wskazywać na zarażenie koronawirusem SARS-CoV-2. To bardzo szybki sposób na potwierdzenia zakażenia ‒ czas oczekiwania na wynik to 15 minut. Test antygenowy, według wytycznych WHO i CDC, może być wykorzystywany do diagnostyki zakażeń u pacjentów w ciągu pierwszych 5-7 dni od wystąpienia objawów.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym testem w kierunku koronawirusa?

Testy antygenowe wykrywają cząstki białkowe (antygeny) wirusa SARS-CoV-2 w materiale z wymazu z nosa lub nosogardła pacjenta. Są wykonywane bezpłatnie i bez skierowania w Mobilnym Centrum Medycznym FutureMeds, zlokalizowanym przez Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Szczegóły pod numerem +48 71 300 39 89

Gdzie można wykonać test w kierunku koronawirusa?

Są wykonywane bezpłatnie i bez skierowania w Mobilnym Centrum Medycznym FutureMeds, zlokalizowanym przy Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi (u. Rzgowska 281/289, 93-338 Łódź).

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020