POChP

badanie kliniczne

Badanie skierowane jest do osób po 40 roku życia, które:

 • leczą się z powodu POChP (przewlekłej obturacyjnej choroby płuc)
 • przeszły w ostatnim roku zaostrzenie choroby wymagające hospitalizacji lub podania sterydów (doustnie, dożylnie lub domięśniowo)
 • szukają nowych możliwości w walce z chorobą

Opis schorzenia

POChP – Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) to choroba charakteryzująca się postępującym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Ograniczenie to jest spowodowane procesem zapalnym, który toczy się w drzewie oskrzelowym chorego. Głównym objawem choroby są duszności.

Niestety do dnia dzisiejszego nie udało się wynaleźć leku, który byłby w stanie całkowicie wyleczyć z POChP. Przychodnie takie jak FutureMeds na co dzień szukają nowych rozwiązań i terapii dla pacjentów. Jeżeli szukasz nowych możliwości terapeutycznych w walce z chorobą możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym lekarzem i dowiedzieć się więcej.

Jesteś zainteresowany udziałem w tym badaniu?

FutureMeds prowadzi projekt badania klinicznego skierowany do osób leczących się z powodu Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc. Osoby, które byłyby zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach prowadzonego badania zapraszamy do kontaktu z infolinią +48 71 300 39 89  lub do wypełnienia formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Dogodne dla Państwa godziny kontaktu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020