fbpx

Przewlekły ból pooperacyjny

badania kliniczne

Kto może skorzystać z udziału w programie klinicznym?

Każde z prowadzonych badań ma inne kryteria kwalifikacji. W związku z tym osoby pełnoletnie, zmagające sięz przewlekłym bólem pooperacyjnym, które są zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach badań klinicznych mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji, na której nasz specjalista omówi możliwości kwalifikacji oraz założenia prowadzonych programów.

Opis schorzenia

Przewlekły ból pooperacyjny

Przewlekły ból pooperacyjny jest to przewlekły ból, który występuje po operacji i utrzymuje się pomimo wygojenia się tkanek operowanej okolicy. Ból pooperacyjny może dotyczyć m.in. osób, które przeszły: operacje klatki piersiowej, operacje plastyczna biustu, chirurgie jamy brzusznej (cholecystektomia, wycięcie wyrostka robaczkowego), nefrektomię, histerektomię, cesarskie cięcie, operacje żylaków, operacje przepukliny pachwinowej, usunięcie tłuszczaka, operacje kolana, atroplastyka stawu kolanowego czy operacje kostki.

Ból pooperacyjny często bywa trudny w leczeniu i oporny na standardowe metody.

Na całym świecie prowadzone są badania kliniczne, w ramach których ośrodki takie jak FutureMeds szukają nowych możliwości radzenia sobie z przewlekłym bólem pooperacyjnym.

Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów badań klinicznych prowadzonych w FutureMeds w tym wskazaniu zapraszamy na bezpłatną konsultację lekarską, na której lekarz przedstawi założenia i zweryfikuje możliwość kwalifikacji. Zapisy po wypełnieniu formularza lub poprzez infolinię.

Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją i poznaniem szczegółów prowadzonych badań klinicznych?

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48713003989  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020