fbpx

SZCZEPIONKA PRZECIW RSV

badanie kliniczne

Kto może wziąć udział w badaniu klinicznym szczepionki przeciw RSV?

 • kobiety i mężczyźni od 50 roku życia
 • zainteresowani szczepieniem przeciwko wirusowi RSV

W ramach prowadzonego programu klinicznego osoby od 50 roku życia mają szansę na szczepienie w jednym z naszych centrów medycznych. Zapraszamy na bezpłatną konsultację lekarską celem omówienia z naszym specjalistą możliwości kwalifikacji oraz założenia prowadzonego programu.

Opis schorzenia

WIRUS RSV

Wirus RSV (Respiratory Syncytial Virus) to powszechnie występujący, bardzo zakaźny, jednoniciowy wirus RNA, który może powodować infekcje górnych dróg oddechowych (np. przeziębienia) oraz infekcje dolnych dróg oddechowych (np. zapalenie oskrzelików i zapalenie płuc). Wirus ten może być szczególnie groźny dla osób w starszym wieku oraz niemowląt. Osoby od 50 roku życia mają szansę na szczepienie w ramach badania klinicznego.

Celem rejestracji należy wypełnić poniższy formularz kontaktowy lub skontaktować się infolinią.

Szczepionka przeciw RSV

Badanie kliniczne

W chwili obecnej nie istnieją żadne zatwierdzone szczepionki przeciwko wirusowi RSV. Udział w programie może być szansą na szczepienie w ramach badania dla osób po 50 roku życia, a szczególnie dla tych, które mogą być mocniej narażone na powikłania związane z zakażeniem RSV (np. współistniejące choroby serca, płuc czy osłabiona odporność).

Jeżeli jesteś w wieku 50 lat lub więcej możesz zgłosić się do bezpłatnego programu klinicznego szczepionki przeciw RSV. 

Czy jesteś zainteresowany udziałem w badaniu klinicznym szczepionki przeciw RSV?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację lekarską celem omówienia z naszym specjalistą możliwości kwalifikacji oraz założenia prowadzonego programu. Prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020