fbpx

Bezpłatny pakiet badań kontrolnych dla osób z diagnozą POChP

Możliwość sprawdzenia ryzyka zaostrzeń

Kto może skorzystać z bezpłatnego pakietu badań kontrolnych?

Chorzy na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) codziennie zmagają się z wieloma problemami, często istotnie pogarszającymi jakość życia. Ze względu na postępujący charakter POChP warto regularnie monitorować stan swojego zdrowia, wykonując badania profilaktyczne, w tym badanie poziomu eozyfilii we krwi (określającego ryzyko zaostrzeń).

W Centrach Medycznych FutureMeds osoby po 40 roku życia, u których zdiagnozowano zdiagnozowano POChP, mogą wykonać je całkowicie bezpłatnie. W przypadku niepokojącego wyniku FutureMeds zapewnia bezpłatną konsultację lekarską.

Opis badania

MORFOLOGIA Z ROZMAZEM

Co obejmuje pakiet badań krwi?
W skład pakietu badań wchodzi: morfologia z rozmazem, lipidogram, glukoza (dla diabetyków hemoglobina glikowana), ALT, AST i kreatynina.

Dlaczego osoby z diagnozą POChP powinny profilaktycznie wykonywać morfologię z rozmazem?
Morfologia z rozmazem jest wykonywana jako wstęp do diagnostyki wielu chorób, które mogą dawać wiele różnych objawów. Jest najważniejszym i jednocześnie najbardziej podstawowym badaniem diagnostycznym.

Celem badania jest analiza składu oraz budowy elementów morfotycznych krwi i innych parametrów. Wykonywane jest najczęściej w celu uwidocznienia nieprawidłowych poziomów białych krwinek.

Uzyskane wyniki pozwalają na diagnozę szeregu schorzeń, w tym infekcji wirusowych, pasożytniczych oraz bakteryjnych. Informacje o rodzajach i ilościach białych krwinek są też cenną informacją w wykrywaniu białaczki.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem krwi?

Centra Medyczne FutureMeds prowadzą akcję promocji zdrowia, w ramach której osoby z diagnozą POChP mogą bezpłatnie wykonać pakiet badań kontrolnych.

Celem umówienia terminu badania krwi prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS) oraz rozmowy telefonicznej oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024