fbpx
 • Aktualne badania kliniczne

  Sprawdź ofertę badań klinicznych w Przychodniach FutureMeds

  Dowiedz się więcej

Rola badań klinicznych w rozwoju opieki zdrowotnej – odkryj przyszłość medycyny

Przychodnie FutureMeds specjalizują się w prowadzeniu projektów badań klinicznych nowych leków i terapii w wielu obszarach terapeutycznych. W ramach prowadzonych programów klinicznych oferujemy bezpłatną opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego (badania i konsultacje), bezpłatne leczenie oraz zwrot kosztów dojazdu do naszej przychodni.

Pacjenci uczestniczący w projektach klinicznych FutureMeds zyskują bezpłatny dostęp do nowych możliwości terapeutycznych.

Skorzystaj z wyszukiwarki poniżej, aby wybrać interesujące Cię badanie i miasto.

 • Rozpoznanie

 • Obszar terapeutyczny

 • Miasto

Badania kliniczne – dowiedz się więcej

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czym są badania kliniczne, kto może wziąć w nich udział, jakim regulacją podlegają oraz jakie są korzyści z udziału w badaniach klinicznych zachęcamy do skorzystania z naszego kompendium wiedzy:

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?

Porozmawiaj z naszym konsultantem lub zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy:

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020