Osoby zainteresowane poznaniem nowych sposobów leczenia choroby Leśniowskiego-Crohna w ramach badań klinicznych mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji, podczas której lekarz omówi założenia prowadzonego programu, możliwości kwalifikacji oraz odpowie na dodatkowe pytania.
Pacjenci, którzy zdecydują się na udział w badaniu klinicznym, zyskają możliwość bezpłatnego leczenia i zostaną otoczeni bezpłatną opieką medyczną.
Główne kryteria kwalifikacji to:
Choroba Leśniowskiego-Crohna należy do grupy nieswoistych zapaleń jelit. Na jej rozwój ma wpływ wiele czynników genetycznych i środowiskowych a dokładna etiologia wciąż nie została poznana. Jest zaliczana do chorób cywilizacyjnych, a częstość jej rozpoznawania stopniowo wzrasta w krajach wysokouprzemysłowionych, w tym w Polsce. Pierwsze objawy występują zwykle u osób młodych – nastolatków lub młodych dorosłych i są bardzo niecharakterystyczne – należą do nich bóle brzucha, głównie w prawym podbrzuszu, biegunki, osłabienie, złe samopoczucie, utrata masy ciała, gorączki.
Pacjenci zmagający się z chorobą Leśniowskiego-Crohna, którzy zdecydują się na udział w badaniu klinicznym, zyskają dostęp do nowych możliwości terapeutycznych i zostaną otoczeni bezpłatną, specjalistyczną opieką medyczną.
Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją i poznaniem szczegółów prowadzonych badań klinicznych? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego (oddzwonimy) lub kontaktu telefonicznego pod numerem +48 71 300 39 89.