• Kariera

  Dołącz do Nas

Dlaczego my?

Futuremeds to nowotworzona sieć ośrodków badań klinicznych. Na co dzień pracujemy nad nowymi lekami i terapiami, które zapewnią lepsze jutro przyszłym pokoleniom.

Jeżeli:

 • pasjonujesz się medycyną i chciałbyś rozwijać się w tym obszarze
 • jesteś nastawiony na rozwój i szukasz nowych wzywań
 • chcesz pracować z najlepszymi w swojej klasie specjalistami

Znajdź stanowisko odpowiednie dla siebie i dołącz do nas.

Sprawdź aktualne oferty pracy

 • Stanowisko
 • Wojewódzctwo
 • Data publikacji
 • Lokalizacja
 • Przejdź do oferty

Proces rekrutacji

Etap 1 – Przesłanie swojej aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) poprzez formularz kontaktowy. Nadesłane aplikacje są analizowane przez dział HR (Human Resources) celem identyfikacji kandydatów spełniających kryteria rekrutacji na dane stanowisko.

Etap 2 – W przypadku pozytywnej oceny kandydata na podstawie CV dział HR umawia wstępną rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 3 – Wstępna rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa jest prowadzona przez osobę HR/kierownika danego pionu organizacyjnego.

Etap 4 – Po pozytywnej ocenie kandydata po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej, kandydat jest zapraszany na kolejną, celem doprecyzowania ewentualnych warunków zatrudnienia i innych kwestii kluczowych w danej rekrutacji. Na podstawie tego etapu podejmowania jest decyzja o zatrudnieniu i wybranemu kandydatowi zostaje złożona propozycja zatrudnienia.

Jeżeli wśród aktualnych ofert nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie ale jesteś zainteresowany pracą w Futuremeds prześlij nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w momencie otwarcia rekrutacji na odpowiednie dla Ciebie stanowisko.

Szczegółowe oferty pracy

Dołącz do Nas!

Celem zgłoszenia chęci udziału w rekrutacji na wybrane stanowisko prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz stanowisko*
  Wybierz miasto*
  Wgraj CV
  Wgraj list motywacyjny

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez FutureMeds Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych podanych w formularzu, dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz klikając link KLAUZULA INFORMACYJA (poniżej).

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020