fbpx
 • Kariera

  Dołącz do Nas

Sprawdź aktualne oferty pracy

 • Stanowisko
 • Pielęgniarka
 • Lekarz
 • Centrum medyczne FutureMeds
 • Wrocław (ul. Legnicka 16), Warszawa Targówek (ul. św. Wincentego 93/7)
 • Łódź (ul. Gruszowa 2), Warszawa Targówek (ul. św. Wincentego 93/7), Warszawa Centrum (ul. Sapieżyńska 3), Wrocław (ul. Legnicka 16)

Pielęgniarka

Centrum Medyczne FutureMeds: Wrocław (ul. Legnicka 16), Warszawa Targówek (ul. św. Wincentego 93/7)

_______________________________________

Lekarz

Centrum Medyczne FutureMeds: Łódź (ul. Gruszowa 2), Warszawa Targówek (ul. św. Wincentego 93/7), Warszawa Centrum (ul. Sapieżyńska 3), Wrocław (ul. Legnicka 16)

Szczegółowe oferty pracy

LEKARZ
Warszawa, Łódź, Wrocław

Jesteś lekarzem specjalistą (kardiologiem, diabetologiem, neurologiem, endokrynologiem, alergologiem, pulmonologiem, dermatologiem, reumatologiem lub gastroenterologiem)? Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy lekarzy specjalistów do współpracy w obszarze konsultacji komercyjnych i badań klinicznych w Centrach Medycznych we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. Działamy zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami medycznymi i etycznymi oraz zgodnie z wewnętrznym systemem jakości. Oferujemy komfortowe warunki współpracy (wybór formy zatrudnienia) i atrakcyjne wynagrodzenie.

PIELĘGNIARKA
Wrocław

Lubisz swój zawód? Masz optymistyczne nastawienie i zależy Ci na dobrych relacjach z pacjentami? Jesteś zainteresowana zdobyciem doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się obszarze badań klinicznych? Wyślij swoje CV! Szukamy pielęgniarek, które znają język angielski, posiadają aktualne prawo wykonywania zawodu oraz wykształcenie wyższe na kierunku pielęgniarstwo lub średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze i możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowę zlecenie, umowę kontraktową, umowę o pracę).

Proces rekrutacji

Etap 1 – Przesłanie swojej aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) poprzez formularz kontaktowy. Nadesłane aplikacje są analizowane przez dział HR (Human Resources) celem identyfikacji kandydatów spełniających kryteria rekrutacji na dane stanowisko.

Etap 2 – W przypadku pozytywnej oceny kandydata na podstawie CV dział HR umawia wstępną rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 3 – Wstępna rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa jest prowadzona przez osobę HR/kierownika danego pionu organizacyjnego.

Etap 4 – Po pozytywnej ocenie kandydata po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej, kandydat jest zapraszany na kolejną, celem doprecyzowania ewentualnych warunków zatrudnienia i innych kwestii kluczowych w danej rekrutacji. Na podstawie tego etapu podejmowania jest decyzja o zatrudnieniu i wybranemu kandydatowi zostaje złożona propozycja zatrudnienia.

Jeżeli wśród aktualnych ofert nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie ale jesteś zainteresowany pracą w Futuremeds prześlij nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w momencie otwarcia rekrutacji na odpowiednie dla Ciebie stanowisko.

Dołącz do nas!

Celem zgłoszenia chęci udziału w rekrutacji na wybrane stanowisko prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz stanowisko*
  Wybierz miasto*
  Wgraj CV
  Wgraj list motywacyjny

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych za pośrednictwem powyższego formularza (np. w CV, liście motywacyjnym), a wykraczających poza zakres wskazany w art. 22(1) Kodeksu pracy, dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez Grupę FutureMeds. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. Jeżeli chcesz, żeby Twoje dane osobowe były wykorzystane przez nas w przyszłych rekrutacjach, w treści Twojego zgłoszenia umieść następującą klauzulę: „wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach”. W zakresie danych osobowych wskazanych w art. 22(1) Kodeksu pracy, podanie danych osobowych jest wymogiem przepisów prawa. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Jeśli podstawą naszej współpracy będzie inna umowa, niż umowa o pracę wówczas podanie danych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwi jednak przeprowadzenie procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024