fbpx
 • Kariera

  Dołącz do Nas

Sprawdź aktualne oferty pracy

 • Stanowisko
 • Pielęgniarka
 • Lekarz
 • Diagnosta laboratoryjny / analityk medyczny
 • Centrum medyczne FutureMeds
 • Wrocław (ul. Swobodna 8a), Łódź (ul. Gruszowa 2)
 • Łódź (ul. Gruszowa 2), Warszawa Targówek (ul. św. Wincentego 93/7), Warszawa Centrum (ul. Sapieżyńska 3), Kraków (KCM, ul. Kopernika 32), Wrocław (ul. Swobodna 8a)
 • Wrocław (ul. Swobodna 8a)

Pielęgniarka

Centrum Medyczne FutureMeds: Wrocław (ul. Swobodna 8a), Łódź (ul. Gruszowa 2)

_______________________________________

Lekarz

Centrum Medyczne FutureMeds: Łódź (ul. Gruszowa 2), Warszawa Targówek (ul. św. Wincentego 93/7), Warszawa Centrum (ul. Sapieżyńska 3), Kraków (KCM, ul. Kopernika 32), Wrocław (ul. Swobodna 8a)

_______________________________________

Diagnosta labolatoryjny / analityk medyczny

Centrum Medyczne FutureMeds: Wrocław (ul. Swobodna 8a)

Szczegółowe oferty pracy

LEKARZ

Jesteś lekarzem specjalistą (kardiologiem, diabetologiem, neurologiem, endokrynologiem, alergologiem, pulmonologiem, dermatologiem, reumatologiem lub gastroenterologiem)? Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy lekarzy specjalistów do współpracy w obszarze konsultacji komercyjnych i badań klinicznych w Centrach Medycznych we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Warszawie. Działamy zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami medycznymi i etycznymi oraz zgodnie z wewnętrznym systemem jakości. Oferujemy komfortowe warunki współpracy (wybór formy zatrudnienia) i atrakcyjne wynagrodzenie.

PIELĘGNIARKA

Lubisz swój zawód? Masz optymistyczne nastawienie i zależy Ci na dobrych relacjach z pacjentami? Jesteś zainteresowana zdobyciem doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się obszarze badań klinicznych? Wyślij swoje CV! Szukamy pielęgniarek, które znają język angielski, posiadają aktualne prawo wykonywania zawodu oraz wykształcenie wyższe na kierunku pielęgniarstwo lub średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze i możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowę zlecenie, umowę kontraktową, umowę o pracę). Zapraszamy do współpracy pielęgniarki zainteresowane pracą w pełnym wymiarze godzin.

DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Jesteś diagnostą laboratoryjnym /analitykiem medycznym? Posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu? Jesteś rzetelny i komunikatywny? Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za pobieranie krwi, obróbkę materiału biologicznego i przygotowanie go do wysyłki. Osoba ta będzie również zajmowała się rejestracją pacjentów w systemie i realizacją zamówień materiałów medycznych, niezbędnych do pracy w laboratorium. Oferujemy komfortowe warunki współpracy (wybór formy zatrudnienia), miłą atmosferę w pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

PIELĘGNIARKA – WIZYTY DOMOWE

Jesteś zainteresowana zdobyciem doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się obszarze badań klinicznych? Wyślij swoje CV! Szukamy pielęgniarek do wizyt kontrolnych u pacjentów zakażonych koronawirusem (pobranie krwi, EKG, pomiar ciśnienia). Kandydatki na to stanowisko muszą posiadać aktualne prawo wykonywania zawodu oraz wykształcenie wyższe na kierunku pielęgniarstwo lub średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka. Zapewniamy możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowę zlecenie, umowę kontraktową, umowę o pracę). Zapraszamy do współpracy pielęgniarki zainteresowane zarówno pracą w pełnym wymiarze godzin, jak i pracą dodatkową.

Proces rekrutacji

Etap 1 – Przesłanie swojej aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) poprzez formularz kontaktowy. Nadesłane aplikacje są analizowane przez dział HR (Human Resources) celem identyfikacji kandydatów spełniających kryteria rekrutacji na dane stanowisko.

Etap 2 – W przypadku pozytywnej oceny kandydata na podstawie CV dział HR umawia wstępną rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 3 – Wstępna rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa jest prowadzona przez osobę HR/kierownika danego pionu organizacyjnego.

Etap 4 – Po pozytywnej ocenie kandydata po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej, kandydat jest zapraszany na kolejną, celem doprecyzowania ewentualnych warunków zatrudnienia i innych kwestii kluczowych w danej rekrutacji. Na podstawie tego etapu podejmowania jest decyzja o zatrudnieniu i wybranemu kandydatowi zostaje złożona propozycja zatrudnienia.

Jeżeli wśród aktualnych ofert nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie ale jesteś zainteresowany pracą w Futuremeds prześlij nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w momencie otwarcia rekrutacji na odpowiednie dla Ciebie stanowisko.

Dołącz do nas!

Celem zgłoszenia chęci udziału w rekrutacji na wybrane stanowisko prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz stanowisko*
  Wybierz miasto*
  Wgraj CV
  Wgraj list motywacyjny

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych za pośrednictwem powyższego formularza (np. w CV, liście motywacyjnym), a wykraczających poza zakres wskazany w art. 22(1) Kodeksu pracy, dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez Grupę FutureMeds. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. * W zakresie danych osobowych wskazanych w art. 22(1) Kodeksu pracy, podanie danych osobowych jest wymogiem przepisów prawa. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Niepodanie danych uniemożliwi przeprowadzenie procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz klikając link KLAUZULA INFORMACYJA (poniżej)

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020