fbpx

O centrum

Łódzkie Centrum Medyczne FutureMeds (wcześniej AMED Centrum Medyczne) to placówka z wieloletnim doświadczniem w realizacji badań klinicznych.

Centrum mieści się przy ul. Gruszowej 2

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Wskazówki dojazdu:

Przystanek: Zgierska – Pasieczna

Tramwaje: nr: 9, 11A, 11B

Usługi

Przychodnia zatrudnia specjalistów z obszarów:

chorób wewnętrznych, kardiologii, pediatrii, pulmonologii

Placówka stale rozwija swoją ofertę. Pacjenci na miejscu mogą skorzystać z badań laboratoryjnych, badań EKG oraz z badania spirometrycznego.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Łódź

Renata Cendrowska

Dyrektor Centrum FutureMeds Łódź

   48 517 141 049

  renata.cendrowska@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Renata Cendrowska i jestem Dyrektorem Centrum Medycznego FutureMeds w Łodzi. Nasza placówka dołączyła do Międzynarodowej sieci FutureMeds, zajmującej się prowadzeniem badań klinicznych. Przychodnia FutureMeds w Łodzi daje również możliwość skorzystania ze specjalistycznych konsultacji lekarskich.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020