fbpx

O Centrum Medycznym

Łódzka placówka Grupy FutureMeds, prowadząca działalność w ramach FutureMeds Łódź oraz Centrum Medyczne AMED Oddział w Łodzi, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych nowych leków i terapii.

Centrum mieści się przy ul. Gruszowej 2.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Wskazówki dojazdu:

 • Przystanek: Zgierska – Pasieczna.
 • Tramwaje: nr: 9, 11A, 11B.

Usługi

Centrum Medyczne posiada punkt poboru materiałów do badań analitycznych oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy i świadczy usługi z następujących obszarów: chemioterapia, choroby wewnętrzne, dermatologia, diabetologia, kardiologia, neurologia, onkologia, osteoporoza, otolaryngologia, pulmonologia, reumatologia, szczepienia.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Łódź

Renata Cendrowska

Dyrektor Centrum FutureMeds Łódź

   48 517 141 049

  renata.cendrowska@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Renata Cendrowska i jestem Dyrektorem Centrum Medycznego FutureMeds w Łodzi. Nasza placówka dołączyła do Międzynarodowej sieci FutureMeds, zajmującej się prowadzeniem badań klinicznych. Przychodnia FutureMeds w Łodzi daje również możliwość skorzystania ze specjalistycznych konsultacji lekarskich.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024