• Współpraca dla lekarzy

  Dołącz do nas już dziś…

Co oferujemy?

Szukasz dodatkowego miejsca pracy i chciałbyś przyjmować pacjentów komercyjnie?

Chciałbyś współpracować przy realizowanych przez nas projektach badań klinicznych?

Chciałbyś prowadzić swoje badanie kliniczne przy pomocy naszego personelu?

A może poszukujesz nowych możliwości terapeutycznych dla swoich pacjentów?

Nasze placówki oferują bardzo szerokie możliwości współpracy, a ze względu na dynamiczny rozwój nieustannie poszerzamy zespół naszych specjalistów. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i znajdź ofertę jakiej szukasz.

Kim jesteśmy?

Futuremeds tworzy sieć nowoczesnych przychodni zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych. Prowadzimy akcje promocji zdrowia obejmujące różne badania i konsultacje, dzięki czemu pacjenci mają łatwy dostęp do wczesnej diagnostyki, a po spełnieniu odpowiednich kryteriów i wyrażeniu zgody mogą wziąć udział w prowadzonych przez nas badaniach klinicznych zyskując szansę na skorzystanie z najnowocześniejszych leków oraz terapii. Działamy zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Klinicznej GCP i nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę.

Współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji dając pacjentom dostęp do szybkiej, bezpłatnej diagnostyki oraz badań klinicznych nowych leków i terapii.

Korzyści ze współpracy

Lekarze współpracujący z FutureMeds poza dostępem do nowoczesnego sprzętu, świetną lokalizacją zyskują szansę na nowe możliwości terapeutyczne dla swoich pacjentów.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś porozmawiać o możliwościach współpracy skontaktuj się z naszym przedstawicielem telefonicznie lub mailowo.

Z chęcią odpowie on na wszystkie Twoje pytanie i umówi niezobowiązujące spotkanie, abyś mógł lepiej poznać FutureMeds.

Arkadiusz Kasperski

Patient Access and Marketing Manager

   48 661 314 022

  arkadiusz.kasperski@futuremeds.com

Lekarze współpracujący z FutureMeds poza dostępem do najnowocześniejszego sprzętu, narzędzi i doświadczonego personelu ośrodków zyskują możliwość zaoferowania pacjentom nowych możliwości terapeutycznych. Nasza placówka łącząc działalność komercyjną z prowadzeniem badań klinicznych wnosi realny wkład w rozwój medycyny.

Dołącz do Nas już dziś!

Jesteś zainteresowany współpracą?
Wypełnij poniższy formularz.
Nasz Przedstawiciel – skontaktuj się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez FutureMeds Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych podanych w formularzu, dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz klikając link KLAUZULA INFORMACYJA (poniżej).

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020