fbpx

Bezpłatne badanie ABI (wskaźnik kostka-ramię)

 badanie wykonywane w celu oszacowania ryzyka chorób układu naczyniowego

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania?

 • osoby po zawale serca lub udarze mózgu;
 • osoby po zabiegu wszczepienia stentów lub by-passów;
 • osoby chorujące na cukrzycę typu II;
 • osoby z diagnozą miażdżycy w Krakowie.

W ramach akcji osoby odwiedzające nasze centrum medyczne mogą bezpłatnie wykonać badanie ABI (wskaźnik kostka-ramię) i w razie niepokojącego wyniku skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej.

Dodatkowo nasi Pacjenci mogą wykonać bezpłatne badania krwi. Pakiet obejmuje:

 • morfologię
 • lipidogram
 • glukozę albo w przypadku cukrzycy – hemoglobinę glikowaną
 • kreatyninę
 • ASPAT
 • ALAT

Opis badania

ABI (wskaźnik kostka-ramię)

Badanie wskaźnika ABI jest prostym, przesiewowym testem umożliwiającym szybkie i skuteczne wykrycie miażdżycy zlokalizowanej w aorcie oraz tętnicach kończyn dolnych. Wartość wskaźnika ABI jest stosowana również jako ważny element stratyfikacji ryzyka sercowo-naczyniowego i rekomendowana przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem ABI?

Centrum Medyczne FutureMeds Warszawa prowadzi akcję promocji zdrowia, w ramach której pacjenci ze wskazanych grup ryzyka mogą bezpłatnie wykonać badanie ABI.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie*
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS) oraz rozmowy telefonicznej oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024