fbpx

Ocena ryzyka niewydolności nerek oraz bezpłatne badanie krwi

pakiet badań profilaktycznych

Kto może skorzystać z bezpłatnego pakietu badań?

W akcji promocji zdrowia mogą wziąć udział osoby z diagnozą cukrzycy typu II.

Pakiet bezpłatnych badań obejmuje:

 • morfologię
 • lipidogram
 • hemoglobinę glikowaną
 • kreatyninę
 • ASPAT
 • ALAT
 • UACR (wskaźnik albumina/kreatynina w moczu)

Opis badania

UACR

UACR to test diagnostyczny, wskazujący stosunek albuminy (białka) do kreatyniny w moczu, który służy do oceny funkcji nerek. Ten stosunek jest istotny w ocenie ryzyka uszkodzenia nerek oraz innych schorzeń nerek, zwłaszcza u osób z cukrzycą lub nadciśnieniem.

Normalne wyniki UACR wynoszą mniej niż 30 mg/g. Wyniki między 30 a 300 mg/g są zazwyczaj interpretowane jako mikroalbuminuria, co sugeruje wczesny etap uszkodzenia nerek. Wyniki powyżej 300 mg/g sugerują dużą ilość albuminy w moczu, co może wskazywać na zaawansowane uszkodzenie nerek.

UACR jest kluczowym narzędziem w diagnostyce chorób nerek, szczególnie u osób z cukrzycą, które są bardziej podatne na uszkodzenia nerek związane z tą chorobą (nefropatia cukrzycowa). Regularne monitorowanie wyników UACR jest często zalecane dla osób z cukrzycą lub nadciśnieniem, aby wykryć wczesne objawy uszkodzenia nerek i podjąć odpowiednie leczenie w celu kontrolowania choroby nerek oraz zapobiegania dalszym powikłaniom.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem krwi?

Centrum Medyczne FutureMeds prowadzi akcję promocji zdrowia, w ramach której pacjenci mogą bezpłatnie wykonać badanie oceniające ryzyko niewydolności nerek oraz skorzystać z bezpłatnego pakietu badań krwi.

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie*
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS) oraz rozmowy telefonicznej oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024