fbpx

O Centrum Medycznym

Krakowska placówka Grupy FutureMeds, prowadząca działalność w ramach podmiotów Krakowskie Centrum Medyczne oraz FutureMeds Zdrowie, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji badań klinicznych.

Przychodnia mieści się w centrum miasta, przy ul. Kopernika 32.

Lokalizacja nieopodal dworca autobusowego oraz Dworca PKP sprawia, że problemów z dojazdem nie mają zarówno pacjenci z Krakowa, jak i okolicznych miejscowości.

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek-czwartek 07:00-20:00
 • Piątek 07:00-14:00

Wskazówki dojazdu:

 • Przystanek: Lubicz
 • Autobusy nr: 124, 152, 424
 • Tramwaje: nr: 2, 4, 10, 14, 20, 52
 • Przystanek: Poczta Główna
 • Tramwaje: 1, 3, 10, 24, 52

Usługi

Centrum Medyczne posiada punkt poboru materiałów do badań analitycznych, pracownie densytometrii oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy i świadczy usługi z następujących obszarów: chirurgia naczyniowa, diabetologia, endokrynologia, gastroenterologia, geriatria, ginekologia, ginekologia onkologiczna, hematologia, immunologia, kardiologia, nefrologia, neurologia, okulistyka, onkologia, ortopedia, otolaryngologia, psychologia, pulmonologia, reumatologia.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Kraków

Kinga Zajączkowska

Dyrektor Przychodni FutureMeds Kraków

   12 423 17 22

  kinga.zajaczkowska@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Kinga Zajączkowska i jestem Dyrektorem Przychodni FutureMeds w Krakowie. Nasza placówka wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów stale poszerza zakres bezpłatnych badań profilaktycznych oraz konsultacji w ramach prowadzonych programów klinicznych. Przychodnia FutureMeds w Krakowie daje również możliwość skorzystania ze specjalistycznych konsultacji lekarskich.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024