fbpx

O przychodni

Krakowska Przychodnia FutureMeds (wcześniej Krakowskie Centrum Medyczne) to placówka z ponad 20-letnim doświadczniem w realizacji badań klinicznych.

Przychodnia mieści się w centrum miasta, przy ul. Kopernika 32.

Lokalizacja nieopodal dworca autobusowego oraz Dworca PKP sprawia, że problemów z dojazdem nie mają zarówno pacjenci z Krakowa, jak i okolicznych miejscowości.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-czwartek 07:00-20:00
Piątek 07:00-14:00

Wskazówki dojazdu:

Przystanek: Lubicz

Autobusy nr: 124, 152, 424

Tramwaje: nr: 2, 4, 10, 14, 20, 52

Przystanek: Poczta Główna

Tramwaje: 1, 3, 10, 24, 52

Usługi

Przychodnia zatrudnia specjalistów z obszarów:

chirurgii naczyniowej, diabetologii, endokrynologii, gastroenterologii, geriatrii, ginekologii, ginekologii onkologicznej, hematologii, immunologii, kardiologii, nefrologii, neurologii, okulistyki, onkologii, ortopedii, otolaryngologii, psychologii, pulmonologii, reumatologii

Placówka posiada sprzęt Densytometryczny, EKG, USG oraz współpracuje z pracownią radiologiczną.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Kraków

Kinga Zajączkowska

Dyrektor Przychodni FutureMeds Kraków

   12 423 17 22

  kinga.zajaczkowska@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Kinga Zajączkowska i jestem Dyrektorem Przychodni FutureMeds w Krakowie. Nasza placówka wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów stale poszerza zakres bezpłatnych badań profilaktycznych oraz konsultacji w ramach prowadzonych programów klinicznych. Przychodnia FutureMeds w Krakowie daje również możliwość skorzystania ze specjalistycznych konsultacji lekarskich.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020