fbpx

O Centrum Medycznym

Mieszcząca się w centrum Warszawy placówka Grupy FutureMeds, prowadząca działalność w ramach FutureMeds Warszawa Centrum, to ośrodek z bogatym doświadczeniem w realizacji badań klinicznych.

Centrum Medyczne FutureMeds znajduje się w tym samym budynku co centrum Medyczne Bonifratrów, wejście do Centrum Medycznego FutureMeds Warszawa Centrum znajduje się na początku budynku idąc od ulicy Bonifraterskiej.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.

Wskazówki dojazdu:

 • Przystanek: Muranowska.
 • Autobusy nr: 116, 157, 178, 227, 503, 518.
 • Tramwaje nr: 15, 18, 35.
 • Metro: stacja Dworzec Gdański (10-15 minut pieszo) lub stacja Ratusz Arsenał (dwa przystanki tramwajowe).

Usługi

Centrum Medyczne posiada punkt poboru materiałów do badań analitycznych, pracownie densytometryczną oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy i świadczy usługi z następujących obszarów: reumatologia, neurologia, pulmonologia, choroby wewnętrzne, diabetologia, kardiologia, osteoporoza, szczepienia.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Warszawa Centrum

Agnieszka Wieczorek

Dyrektor Przychodni FutureMeds Warszawa Centrum

   48 797 291 604

  agnieszka.wieczorek@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka Wieczorek i jestem Dyrektorem Przychodni FutureMeds Warszawa Centrum.
Nasza placówka dołączyła do międzynarodowej sieci FutureMeds zajmującej się prowadzeniem badań klinicznych. Wcześniej nasza przychodnia znajdowała się przy ulicy J. Zajączka, już teraz mogę Państwa zaprosić do nowej lokalizacji przy ulicy Sapieżyńskiej 3. Rozwijamy się dla Pacjentów poprzez poszerzanie zakresu usług medycznych, oferty badań klinicznych, bezpłatnych badań oraz konsultacji lekarskich.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024