fbpx

O Centrum Medycznym

Mieszcząca się na warszawskim Targówku, placówka Grupy FutureMeds, prowadząca działalność w ramach Futuremeds Targówek oraz Centrum Medyczne AMED Warszawa Targówek, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych nowych leków i terapii.

Przychodnia mieści się w Warszawie, przy ul. św. Wincentego 93 lok. 7

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Wskazówki dojazdu:

 • Przystanek: Świętego Wincentego
 • Autobusy nr: 112, 120, 126, 160, 212, 240, 256, 527

Usługi

Centrum Medyczne posiada punkt poboru materiałów do badań analitycznych oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy i świadczy usługi z następujących obszarów: choroby wewnętrzne, dermatologia, kardiologia, osteoporoza, pediatria, reumatologia, szczepienia.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Targówek

Justyna Kurosz

Dyrektor Centrum Medycznego FutureMeds Targówek

   48 502 921 680

  justyna.kurosz@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Justyna Kurosz i jestem Dyrektorem Centrum Medycznego FutureMeds Targówek. Nasza placówka dołączyła do Międzynarodowej sieci FutureMeds, zajmującej się prowadzeniem badań klinicznych. Cały czas rozwijamy swoją ofertę tak, aby wychodzić na przeciw potrzebom Pacjentów.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024