fbpx

O przychodni

Wrocławska Przychodnia jest pierwszą placówką FutureMeds.

Przychodnia została otwarta na początku 2020 roku i mieści się w centrum miasta, przy ul. Swobodnej 8A.

Lokalizacja nieopodal dworca autobusowego oraz Dworca PKP sprawia, że problemów z dojazdem nie mają zarówno pacjenci z Wrocławia, jak i okolicznych miejscowości.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

Odbiór wyników jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15. 

Wskazówki dojazdu:

Przystanek: Dworzec PKS
Autobusy nr: 145,146, K, N
Tramwaje: nr: 15, 8, 9, 32, 33

Usługi

Przychodnia zatrudnia specjalistów z obszarów:

reumatologii, diabetologii, kardiologii, chorób wewnętrznych, neurologii, gastroenterologii oraz farmakologii klinicznej.

Dzięki współpracy z laboratorium Synevo pacjenci mogą na miejscu skorzystać z badań laboratoryjnych. Placówka posiada sprzęt USG, EKG oraz współpracuje z pracowniami radiologicznymi oraz densytometrycznymi.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Wrocław

Monika Paradyż

Dyrektor Przychodni FutureMeds Wrocław

   48 887 803 815

  monika.paradyz@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Monika Paradyż i jestem Dyrektorem Przychodni FutureMeds we Wrocławiu. Jeżeli szukają Państwo nowych możliwości terapeutycznych, chcą bezpłatnie przeprowadzić różnego rodzaju badania diagnostyczne lub po prostu skorzystać z konsultacji lekarskich – z pewnością odnajdą Państwo u nas coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020