fbpx

O Centrum Medycznym we Wrocławiu

Wrocławska placówka Grupy FutureMeds, prowadząca działalność w ramach FutureMeds Wrocław, była pierwszą placówką otwartą w ramach grupy. Przychodnia została otwarta na początku 2020 roku i obecnie mieści się w centrum miasta, przy ul.Legnickiej 16. Lokalizacja w centrum sprawia, że problemów z dojazdem nie mają zarówno pacjenci z Wrocławia, jak i okolicznych miejscowości.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Wskazówki dojazdu:

 • Przystanek: Jana-Pawła II
 • Tramwaje: nr: 3, 4, 10, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22. 
 • Autobusy: nr: 102, 103, 122, 127, 132, 142, 144.

Usługi

Centrum Medyczne posiada gabinet diagnostyki ultrasonograficznej, punkt poboru materiałów do badań analitycznych oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy i świadczy usługi z następujących obszarów: neurologia, reumatologia, leczenie osteoporozy, choroby wewnętrzne, diabetologia, kardiologia, dermatologia, pulmonologia, gastroenterologia, szczepienia.

Wybierz co Cię interesuję i sprawdź ofertę Przychodni FutureMeds Wrocław

Monika Paradyż

Dyrektor Przychodni FutureMeds Wrocław

   48 887 803 815

  monika.paradyz@futuremeds.com

Dzień dobry, nazywam się Monika Paradyż i jestem Dyrektorem Przychodni FutureMeds we Wrocławiu. Jeżeli szukają Państwo nowych możliwości terapeutycznych, chcą bezpłatnie przeprowadzić różnego rodzaju badania diagnostyczne lub po prostu skorzystać z konsultacji lekarskich – z pewnością odnajdą Państwo u nas coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do wizyty osobistej lub kontaktu telefonicznego. Do zobaczenia!

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje.


  Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024