fbpx
  • Wrocław: Forum Seniora 2024, 20 marca

    wydarzenie pełne atrakcji dedykowane srebrnemu pokoleniu

Centrum Medyczne FutureMeds objęło partnerstwo Forum Seniora 2024 we Wrocławiu

W dniu 20 marca, w samym sercu Wrocławia, odbędzie się wydarzenie skierowane do osób w wieku 60+, które pragną żyć pełnią życia – Forum Seniora. To inicjatywa, która od lat stanowi platformę wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i nawiązywania nowych, wartościowych znajomości. Tegoroczna edycja odbędzie się w Hotelu Scandic, rozpoczynając się o godzinie 10:00, a przewodzić jej będzie motto „Wiosna w sercu Seniora – Srebrne pokolenie ma moc!”

Akcja organizowana przez Polską Press przy współpracy z Gazetą Wrocławską jest odpowiedzią na potrzeby srebrnego pokolenia, które, mimo upływu lat, nie traci zapału do życia, pragnie być na bieżąco z nowymi technologiami, chce dbać o swoje zdrowie i kondycję, a także aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym.

Forum Seniora 2024 to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy z różnych dziedzin. To przede wszystkim szansa na przeciwdziałanie samotności, która niejednokrotnie dotyka osoby starsze. Poprzednie edycje pokazały, że jest to miejsce, gdzie nawiązują się trwałe przyjaźnie i zacieśniają więzi międzyludzkie. W ciągu siedmiu lat, na 85 konferencjach, wydarzenie to zgromadziło 22 tysiące uczestników, co świadczy o zapotrzebowaniu na tę inicjatywę.

W tym roku na uczestników wrocławskiego Forum Seniora czeka gość – Centrum Medyczne FutureMeds, które z dumą objęło partnerstwo wydarzenia. Na stoisku promocyjnym FutureMeds seniorzy będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z szeroką ofertą prowadzonych badań klinicznych, ale również wyrazić chęć udziału w organizowanych przez Centrum Medyczne FutureMeds akcjach bezpłatnych badań. Jesteśmy przekonani, że zdrowie to fundament aktywnego i szczęśliwego życia w każdym wieku, a dzięki współczesnym rozwiązaniom z zakresu medycyny, dojrzałe lata mogą być pełne energii i nowych wyzwań.

Zapraszamy wszystkich seniorów, którzy pragną dbać o swoje zdrowie, poszukują inspiracji do aktywnego życia i chcą być na bieżąco z nowinkami z różnych dziedzin, by odwiedzili Forum Seniora we Wrocławiu. To nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, ale również moment na celebrację w otoczeniu osób, które dzielą te same wartości. Chętni mogą zarejestrować się jako uczestnik wydarzenia bezpłatnie >TUTAJ<.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by dołączyć do społeczności, która wie, że wiosna w sercu nie zna wieku! Reprezentanci Centrum Medycznego FutureMeds będą czekali na zainteresowanych przy dedykowanym stoisku.

Najnowsze wpisy

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024