fbpx

Zdrowy Senior

bezpłatne badania profilaktyczne

Bezpłatne badanie gęstości kości (densytometria)

Osteoporoza to podstępna choroba, która atakuje nasze kości. Często ukrywa się przez wiele lat, nie dając żadnych objawów, dlatego bardzo ważne jest wczesne wykrycie choroby i podjęcie odpowiedniego leczenia. W profilaktyce ważny jest czas, ponieważ im szybciej uda nam się zdiagnozować chorobę tym, większe są szanse na zahamowanie jej rozwoju.

W Centrach Medycznych FutureMeds w w Krakowie, Warszawie, Łodzi lub we Wrocławiu Panie po 60 roku życia, które nie leczą się z powodu osteoporozy, mogą bezpłatnie wykonać badanie gęstości kości. Badanie to jest bezpieczne, nieinwazyjne i umożliwia wczesne wykrycie osteoporozy. W przypadku niepokojącego wyniku FutureMeds zapewnia bezpłatną konsultację lekarską.

Bezpłatne badanie krwi dla osób z grup ryzyka

Jesteśmy świadomi, jak istotną rolę odgrywa regularne badania krwi w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej w późniejszych latach życia. Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych badań krwi, obejmujących lipidogram, morfologię, ALT, AST, kreatyninę oraz glukozę (dla osób chorujących na cukrzycę dodatkowo wykonywana jest hemoglobina glikowana).

Na bezpłatne badania krwi zapraszamy osoby z problemami kardiologicznymi (po zawale serca lub udarze mózgu, po zabiegach wszczepienia stentów lub by-passów), osoby chorujące na cukrzycę typu II oraz wszystkie osoby po 70 roku życia.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym badaniem densytometrycznym lub bezpłatnym badaniem krwi?

Zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne dla seniorów.

Celem umówienia bezpłatnego badania gęstości kości oraz badań krwi prosimy o telefon pod numer+48221030220 lub wypełnienie formularza kontaktowego (oddzwonimy).

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS) oraz rozmowy telefonicznej oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024