fbpx

Astma oskrzelowa

badanie kliniczne

Kto może wziąć udział w badaniu klinicznym?

Główne kryteria kwalifikacji:

 • wiek – 18-75 lat
 • astma – zdiagnozowana przed 40 rokiem życia
 • zaostrzenie choroby – w okresie ostatnich 3 lat
 • podjęte leczenie – przyjmowanie leków

Osoby zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji, podczas której lekarz zapozna się z dokumentacją medyczną pacjenta, sprawdzi możliwość kwalifikacji oraz omówi założenia programu prowadzonego badania klinicznego. Istnieje możliwość wystawienia skierowania na bezpłatne badanie spirometryczne.

Astma oskrzelowa

Opis schorzenia

Astma oskrzelowa należy do najczęściej występujących chorób przewlekłych i stanowi poważny problem medyczny na całym świecie. Wg danych WHO na świecie choruje na nią obecnie ok. 300 mln osób. Natomiast szacuje się, że do roku 2025 zachoruje kolejne 100 mln osób.

Jest to przewlekła choroba zapalna skutkująca ograniczoną wydolnością dróg oddechowych. Charakterystycznymi objawami astmy są świszczący oddech, duszności oraz uciążliwy kaszel. Dzięki istniejącym lekom wielu chorym udaje się kontrolować chorobę. Na świecie trwają liczne badania kliniczne mające na celu wprowadzenie leków, które jeszcze bardziej poprawią jakość życia chorych na astmę oskrzelową.

Jeżeli szukasz nowych możliwości terapeutycznych w walce z astmą, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z lekarzem i dowiedzieć się więcej na temat prowadzonego badania klinicznego.

Jesteś zainteresowany udziałem w badaniu klinicznym?

Osoby zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach prowadzonego badania
zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 71 300 39 89 lub do wypełnienia formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię *
  Nazwisko
  E-mail *
  Telefon *
  Wybierz badanie *
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?
  Wybierz miasto?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS) oraz rozmowy telefonicznej oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  * - pola obowiązkowe

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024