• FutureMeds – leki przyszłości już dziś

  Badania, konsultacje i dostęp do nowych terapii dla mieszkańców Wrocławia i okolic

  Skontaktuj się z nami
 • FutureMeds – leki przyszłości już dziś

  Badania, konsultacje i dostęp do nowych terapii dla mieszkańców Wrocławia i okolic

  Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Futuremeds tworzy sieć nowoczesnych przychodni zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów. Prowadzimy akcje promocji zdrowia obejmujące różne badania i konsultacje, dzięki czemu pacjenci mają łatwy dostęp do wczesnej diagnostyki, a po spełnieniu odpowiednich kryteriów i wyrażeniu zgody mogą wziąć udział w prowadzonych przez nas badaniach klinicznych zyskując szansę na skorzystanie z najnowocześniejszych leków oraz terapii.

Działamy zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Klinicznej GCP i nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę. Nasz zespół tworzą profesjonaliści doświadczeni w prowadzeniu badań. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, pozwalający zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.

Nasze ośrodki

Wrocław

Najnowocześniejsza placówka FutureMeds zlokalizowana jest w centrum miasta. Dzięki licznym gabinetom lekarskim i przyjaznej lokalizacji przychodnia zapewnia dostęp do szybkiej diagnostyki i licznych projektów badań klinicznych. Oferujemy również konsultacje specjalistyczne w wielu obszarach terapeutycznych. Z usług placówki skorzystało do tej pory kilka tysięcy pacjentów. Przychodnią kieruję Monika Paradyż.

Kraków

FutureMeds Kraków (wcześniej Krakowskie Centrum Medyczne) to przychodnia z ponad 20 letnim doświadczeniem w realizacji badań klinicznych. Placówka zajmuje się diagnostyką i leczeniem w kilkunastu obszarach terapeutycznych. Oferuję szybką diagnostykę oraz konsultacje lekarskie kilkudziesięciu specjalistów. Z usług przychodni skorzystało do tej pory ponad 110 tysięcy pacjentów. Przychodnią kieruje Piotr Rozpondek.

Plany rozbudowy sieci ośrodków

W najbliższym czasie planujemy otworzyć dodatkowe przychodnie w największych miastach w Polsce oraz innych krajach Europy. W 2021 roku nasza sieć przychodni powinna powiększyć się o przynajmniej 5 lokalizacji.

Futuremeds – Wrocław
ul. Swobodna 8a
50-088 Wrocław

Futuremeds – Kraków
ul. Kopernika 32
31-501 Kraków

Pozostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą?
A może chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o nowych akcjach badań i konsultacji?
Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail*
  Telefon
  Wybierz ośrodek*
  Zostaw wiadomość

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez Grupę FutureMeds oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. *Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. *Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS. Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds. Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz w linku poniżej.

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2020