fbpx

Bezpłatny pakiet kontroli kardiologicznej

dla osób ze zdiagnozowanym migotaniem przedsionków

Kto może skorzystać z bezpłatnego badania krwi?

 • pełnoletnie osoby ze diagnozowanym migotaniem przedsionków.

Pakiet bezpłatnych badań krwi obejmuje:

 • sprawdzenie poziomu NT-pro-BNP
 • morfologię
 • lipidogram
 • glukozę albo w przypadku cukrzycy – hemoglobinę glikowaną
 • kreatyninę
 • ASPAT
 • ALAT
 • bezpłatną konsultację lekarską

Badania krwi są wykonywane w Centrach Medycznych FutureMeds Warszawie.

Osoby zainteresowane poznaniem nowych sposobów leczenia migotania przedsionków w ramach badań klinicznych mogą skorzystać z pakietu bezpłatnych badań kardiologicznych po czym omówić swoje wyniki na bezpłatnej konsultacji lekarskiej oraz zapoznać się z założeniami prowadzonego programu.

Opis schorzenia

Migotanie Przedsionków

Migotanie przedsionków (atrial fibryllation, AF) to rodzaj arytmii serca, w którym przedsionki biją chaotycznie i zbyt szybko, co skutkuje nieprawidłowym rytmem serca. Migotanie przedsionków może ujawniać się różnymi objawami, w tym  dusznością, osłabieniem, zawrotami głowy oraz innymi dolegliwościami. Jest to poważne schorzenie serca, które może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak udar mózgu, jeśli nie zostanie właściwie zdiagnozowane i leczone.

Regularna kontrola i odpowiednio wcześnie zastosowane leczenie może znacząco przyczynić się do obniżenia ryzyka zdarzeń sercowo-naczyniowych.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym pakietem kontroli kardiologicznej?

Celem umówienia wizyty prosimy o telefon +48 71 300 39 89  lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam skontaktować się z Tobą

  Imię
  Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Wybierz badanie*
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto
  Wybierz miasto

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu umożliwienia kontaktu przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS) oraz rozmowy telefonicznej oraz poinformowania mnie o możliwości udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii, tj. danych dotyczących zdrowia, które zostaną przeze mnie podane w formularzu lub podczas rozmowy telefonicznej z podmiotem z Grupy FutureMeds w celu oceny możliwości zakwalifikowania mnie do badań klinicznych i zaproszenia do udziału w takim badaniu.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje medyczne.Mając na względzie podane przeze mnie dane w formularzu, wyrażam zgodę na kontakt przez podmioty z Grupy FutureMeds za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości tekstowej (SMS), rozmowy telefonicznej. Zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak jest niezbędne, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na konsultacje i ocenić czy możemy zakwalifikować Cię do badań klinicznych. Metody kontaktu będą powiązane z kategoriami danych osobowych dobrowolnie wskazanych powyżej. Przykładowo: jeśli w formularzu podasz wyłącznie adres e-mail, nie będą kierowane do Ciebie wiadomości SMS.

  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy FutureMeds.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  © Wszelkie prawa zastrzeżone przez FutureMeds Sp. z o.o. 2024